• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Polyester Düğme Fiyatları


  Dursun HASBAL
  Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2019
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Halk arasında plastik düğme diye bilinen Polyester düğme tekstil üretimi ve ürünlerinin neredeyse tamamında kullanılan şık, ürüne görsellik katan bir araç aynı zamanda bir aksesuar dır.

  Tekstil üretimi yapan firmalar ürün modeli kadar seçtikleri düğmelere de  özen göstermektedirler. Tekstil üretiminde kullanılan polyester düğmelerin gerek kalitesi, gerekse model ve görünüşü ürün satışını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu sebeple tekstil üreticileri polyester düğme seçimi yaparken kalite ve modeli ön planda tutarken, fiyatını da göz önünde bulundurmalıdırlar.

  Polyester Düğme Fiyatları

   Polyester düğme fiyatları;  istenilen ürünün cinsi, adedi, baskılı veya baskısız olması sonucunda ortaya çıkmaktadır.  Tekstil ürünleriniz  için yaptırmak istediğiniz polyester düğmelerin modelini veya cinsini belirlemek fiyat konusunda bilgi almak için sitemizin alt kısımda bulunan canlı destek kısmından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

   

    27 Yıllık ambalaj sektöründeki tecrübesi ile İSTEK İthalat Polyester düğme üretimi konusunda da diğer ambalaj ürünlerinde olduğu gibi, gömlek yaka çemberinde de,  memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda derhal ürün veya ücret iadesi garantisini siz değerli müşterilerine sunarak, siparişlerinizi toplu verip daha hesaplı temin etmenizi ve bu sırada hiçbir endişe duymamanızı sağlamaktadır.

  polyester düğme, polyester düğme fiyatları, polyester düğme imalatı, polyester düğme baskılı, polyester düğmeçeşitleri, gömlek düğmeleri, gömlek düğme fiyatları 


  3680 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar