• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • TAŞIMA TORBASI (BİG BAG ÇUVALI


  Dursun HASBAL
  Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2019
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

    Bigbag çuvalı olarakta adlandırılan taşıma torbası,  özellikle üretim yapan firmaların kullandıkları sağlam, içine konulan ürünleri kolaylıkla taşıyabilecekleri ve sevk edebilecekleri bir üründür.

   Taşıma torbaları flexso yapıştırma tekniği ile üretildiği için diğer plastik torbalara nispeten daha dayanıklıdır. Özellikle tekstil üretimi yapan firmalar, ürünlerini depolama ve nakil işlemlerinde taşıma torbasını tercih etmektedirler.

   Taşıma torbaları 8 ayrı renkte üretilebilmektedir. Üretim esnasından kullanılan ham maddelerin içeriği sağlığa zarar vermeden gönül rahatlığı ile üretim yaptığınız ürünleri taşıma ve depolama olanağı sağlamaktadır.

   27 Yıllık ambalaj sektöründeki tecrübesi ile İSTEK İTHALAT kargo poşeti üretimi konusunda da diğer ambalaj ürünlerinde olduğu gibi, memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda derhal ürün veya ücret iadesi garantisini siz değerli müşterilerine sunarak, siparişlerinizi toplu verip daha ucuza temin etmenizi ve bu sırada hiçbir endişe duymamanızı sağlamaktadır.

  Taşıma Torbası Çeşitleri

  Taşıma torbası çeşitleri genel olarak üçe ayrılmaktadır. Plastik dayanıklı damperli ve flexso baskı tekniği ile üretilen taşıma torbaları en yaygın olanıdır. Özellikle tekstil üreticilerinin kullandığı dikişli, saplı bigbag diyede adlandırılan taşıma torbası kalın plastik ve bez olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Birde brandadan imal edilen ağır ürünleri taşıyabilmek adına üretilen taşıma torbaları vardır. Bu tür torbaların bazıları ağzı iple büzülerek kapatılarak, bazıları da yandan saplı taşıma amacıyla kullanılır.

   

  Taşıma torbası fiyatları ebat, gramaj, adet ve kalitesine göre değişim göstermektedir. Taşıma torbası fiyatları hakkında net bilgi alabilmek için sitemizin alt kısımlarında bulunan canlı destek kısmından müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.


  3013 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar