• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Baskılı -Baskısız Kargo Poşeti


  Dursun HASBAL
  Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2019
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Baskılı Baskısız Kargo Poşeti

  Kargo Poşetleri taşınması esnasın da, gönderilerinizin güvenli bir şekilde taşınması ve gideceği adrese teslim edilmesi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.Transfer bant uygulaması kullanılarak, kargo poşetinin açılması esnasında ancak tahrip edilerek açılmaktadır. Bu da sizden önce poşetin başka biri tarafından açıldığını gösterir. Bu sebepler hem taşıma hemde gizlilik güvenliği açısından oldukça kullanışlı ve elzem bir ambalaj ürünüdür.

  27 Yıllık ambalaj sektöründeki tecrübesi ile İSTEK AMBALAJ kargo poşeti üretimi konusunda da diğer ambalaj ürünlerinde olduğu gibi, memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda derhal ürün veya ücret iadesi garantisini siz değerli müşterilerine sunarak, siparişlerinizi toplu verip daha ucuza temin etmenizi ve bu sırada hiçbir endişe duymamanızı sağlamaktadır.

  jkargo poşeti,baskılı kargo poşeti, kargo poşeti fiyatları, https://kargoposetci.com/baskılı kargo poşeti fiyatları

  Kargo poşetleri standardın dışında firmanızın kullandığı ürün veya evraklara özel ebatlarda üretilebilir. Ayrıca Üzerine dilediğiniz tasarımda baskı yaparak firmanızı kurumsallığa taşımış ve müşterinize güven aşılayan bir hizmette bulunmuş olursunuz.

  Kargo poşeti fiyatları; kullandığınız ebat, baskı türü ve adetlere göre değişim göstermektedir.sitemizin alt kısımlarında bulunan canlı destek kısmından dilerseniz yazı, dilerseniz direk arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Etiketler:kargo poseti, poset imalatı, toptan satıs 

  455 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar