• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Karton Etiket


  1 TL
  İSTANBUL / MERTER M.Nesih Özmen
  İlan No
  237

  İlan Tarihi
  25-05-2021

  Dursun HASBAL
  Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2019
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Karton Etiket

    Doğru bir tasarım ve doğru bir karton etiketi seçimi yapmak ürünün bulunduğu konumu ve kalitesini yansıtabilmek için üzerinde yoğun çalışılması gereken konuların başında gelir.

     Karton etiketi; tekstil ürünlerinde gömlek, bluz, t-shirt, atlet, ceket, palto, pardesü ve mont gibi giyim sektöründe  ürünün hangi firma tarafından üretildiğini belirten firma etiketidir. Tekstil ürünü kalitesi modeli ve tasarımı ne kadar önemli ise,  karton etiketinin tasarımı ve etiketin kalitesi de  o kadar önemlidir.

    Bu sebeple karton etiketi sektöründe İstek İthalat Aş; diğer ürünleri; dokuma etiketi, baskılı poşet, karton çanta, kraft çanta, baskılı koli bandı ve ambalajda  olduğu gibi karton etiketinde de teknolojiyi yakından takip ederek gerek tasarımda, gerekse ürün cinsi seçiminde olsun Canlı Destek hattımız aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olarak seri üretimine devam etmektedir.

  Etiketler:tekstil, karton, etiket, baskılı etiket, firma etiketi, ipli etiket,karton etiketi fiyatları   785 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar