• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Baskılı Koli Bantı


  1 TL
  İSTANBUL / MERTER M.Nesih Özmen
  İlan No
  229

  İlan Tarihi
  14-09-2020

  Dursun HASBAL
  Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2019
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Baskılı Koli Bantı

     Hot Melt tutkal teknolojisi ile üretilir.Kuvvetli yapışma özelliğine sahiptir.24-100 mm. arası istenen enlerde dilimlenebilir.İstenilen metrelerde sarım yapılabilir.

  Baskılı Koli Bandı firmanızın ürettiği ürünleri paketlemede kullanacağınız yardımcı ve etkili bir üründür. Markalaşmış veya bu yolda olan firmalar ürün ambalajlarında tamamı ile kendi logo ve  firma isimlerini kullanarak tüketicilerine ürettikleri ürüne hakim olduklarını, tüm parça ve ambalaj ürünlerini kendilerinin ürettiği imajını vererek müşterilerinin gözünde daha güçlü ve kalıcı bir güven oluşturmaktadır.

  Logolu koli bantlarının sağladığı avantajlar bütün koli bazlı üretim yapan firmalar tarafından kabul edilmektedir ve  çoğu zaman yapıştırıldığı ürünün bir nevi etiketi gibidir Kurumsal kimliğine önem veren firmalar ürünlerinin kolay ayırt edilebilmesi için Logolu Bant kullanmaktadır. Bu sayede ürünler kargo veya sevkiyat esnasında diğer kolilerden veya paketlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Ayrıca Logolu Bant kullanarak firmanızın imajını olumlu yönde etkilenmesine sebep olursunuz ücretsiz tanıtım ve reklam avantajıda olması işin cabası. Bu amaçlarla hazırlanmış olan özel tasarım Logolu Bantlar kullanım amacına göre farklı işlevleri yerine getirmektedir.

  Etiketler:baskılı koli bandı, baskılı koli bandı fiyatları, baskılı koli bandı üretimi, baskılı koli bandı imalatı 


  5532 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar