• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • El İlanı & Broşür-Katalog


  50 TL
  SAKARYA / ERENLER YEŞİLTEPE MAH.
  İlan No
  211

  İlan Tarihi
  20-06-2019

  Admin
  Üyelik Tarihi : 17 Eylül 2018
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Sakaryada Hizmet Veren Firmamız: El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmek bir pazarlama aracıdır. Bir kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlar. Fazla yer tutmaz, kolayca okunur ve bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine bir avantajdır.

  HTM AJANSın müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sipariş edeceğiniz ilanlar için farklı ebat seçeneklerine sahipsiniz.El ilanı fiyatları seçeceğiniz bu özelliklere göre değişiklik gösterir.

  El İlanı Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

  El ilanı fiyatlarını araştırmaya başladığınız zaman çeşit ve boyut bakımından birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Bastıracağınız el ilanının boyutunu belirlerken üzerinde yer alacak mesajınızın uzunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. A6 el ilanlarının fiyatları daha uygun olurken, A5 el ilanı fiyatlarının, boyut arttığı için yükseldiğini göreceksiniz. Böylece, ilanların fiyatlarını değiştiren en büyük etmen el ilanlarının boyutu diyebiliriz.

  Ayrıca el ilanının her iki tarafını da kullanmak isterseniz, yine fiyatlarda değişim görebilirsiniz. En ekonomik el ilanına sahip olmak için, ilan metninizi çok dikkatli bir şekilde ortaya çıkarmanız gerekiyor. Mesajınızı net, kısa ve anlaşılabilir hazırlamanız ekonomik el ilanını hazırlamanın bir numaralı ipucu.

  Etiketler:Reklam, broşür, el ilanı, insert, tanıtım, kampanya, tasarım, ucuz, A4, A5, katalog 


  5160 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar