İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

H-01 Basınçlı Kare Elde Püskürtme Tabancalı, Tam Bakır Duş Seti, Akıllı Sabit Sıcaklıklı Dijital Ekran, Lucky Cat Kilit (Yurt Dışından)

4.950
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 100000Ücretsiz Kargo
Yurtiçi Kargo7-10 gün
İlan No 135
İlan Tarihi 23 Kasım 2023
Marka Yapı Malzemeleri
Seri Banyo & Mutfak
Durum Sıfır

Genel Bakış

Adı: H-01 Basınçlı Kare Elde Püskürtme Tabancalı, Tam Bakır Duş Seti

Renk: Siyah ve beyaz gri, mat gri

Malzeme: Duş musluk bakır malzeme, üst sprey el sprey ABS plastik malzeme, duş çubuğu paslanmaz çelik malzeme, hortum PVC

Kullanım Talimatları: LED dijital ekran herhangi bir güç kaynağına bağlanmasına gerek yoktur, pilleri, hidroelektrik güç üretimini, dahili mikro hidroelektrik jeneratörü yüklemeye gerek yoktur

Kurulum Önerisi: Su girişinin kurulum mesafesi 15 cm'dir, bu da 13.5 ila 16.5cm arasında ayarlanabilir. Su girişi ile zemin arasındaki mesafenin 90-110cm olması tavsiye edilir. Sol ve sağ sıcak su kullanımı etkilemez. Önerilen su basıncı 0.2-0.6MPA 'dır. 0.2-0.6MPA 'dan düşükse, % dijital ekran normal çalışamaz.

Trapez biçimli tuş duşu yeni bir estetik yüksekliğe sahiptir, yenilikçi piyano tuşu tasarımı suyu daha güzel hale getirir, yıldızlı gece kubbesinin güzel şekli, süper geniş üst sprey gövdesini kaplayan duş, hava basınçlandırma teknolojisi yağmurda olmak gibidir ve %40 su tasarrufu sağlar

Silikon çıkış deliği yumuşaktır ve temizlenmesi kolaydır, tıkanmaz

, süper şarjlı sprey su buharlama yüzü ve banyo doğru,

Su sisi yoğun ve narindir, hassas cildi önemser, hava enjeksiyonundan daha rahattır, güçlü temizleme zamandan ve emekten tasarruf sağlar ve su basıncı köşeleri durular ve su, püskürtme tabancasına hafifçe basılarak basınçlandırılabilir. ve petek şeklindeki su çıkışı yoğun ve yumuşaktır.Su musluğu, çıkan su hassas ve yumuşaktır, gizli tasarım, durulaması kolaydır ve yerden tasarruf sağlar.

Önemli Not: Ürünlerimiz Yurtdışından Gelmektedir. Kargo Süresi Ortalama 15 Gündür. Ürünlerimizin Her Türlü Yedek Parça Temini Mümkün Olup, Sonuç Vermeyen Arızalarda Değişim Yapılmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin Whatsapp Canlı Destekten Bize Ulaşınız.

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
277 kez görüntülendi.

Çin Pazarı

Kayıt tarihi:
15 Ağustos 2023, 14:17

Çin Teknoloji Ürünleri

Üyelik tarihi: 15 Ağustos 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep553 597 50 99
WhatsApp553 597 50 99
İlan sahibi: Çin Teknoloji Ürünleri (Çin Pazarı)
Ara WhatsApp