Ems Kas Stimülatörü Abs Karın Kası Kemeri

Fotoğraflar yükleniyor

725
İlan No 235
İlan Tarihi 29 Kasım 2023
Marka Fitness & Kondisyon
Seri Titreşimli Zayıflama Aleti
Durum Sıfır

Ems Kas Stimülatörü Abs Karın Kası Kemeri

Aynı Gün Kargo! 

Ürünün orijinal satış fiyat ve bilgisi aşağıdaki linkte mevcuttur. Biz firma olarak ithalat fazlası ürünleri değerlendirmek adına %50 ye varan indirim ile istifadenize sunuyoruz. Dilerseniz elden teslim, dilerseniz kapıda ödeme, dilerseniz eft ile kampanyalı ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Mağazamızı takip ederek indirim fırsatlarını kaçırmayın. Her türlü soru ve sorunlarınız için, whatsapp canlı destekten bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz HTM AJANS GÜVENCESİNDEDİR. 


Ürün Orijinal İndirimsiz  Fiyatını ve Ne Kadar Kar Ettiğinizi Görmek İçin Tıklayın.

Dilerseniz Görüntülü arayıp ürün detaylarını görebilirsiniz.


1) 2021 Abs Uyarıcı Kemer Eğitimi IçIn En Yeni Tasarım, Muscle Toner, Her Zaman İstediğiniz Kaslarınızı Tonlamanıza, SıKıLaşTıRmanıZa Ve SağLamlaşTıRmanıZa YardıMcı Olabilir!


2) Bu KarıN Kas Stimülatörünün Farklı Vücut Bölümleri İçIn 6 Modu Vardır. Her Program, Her Kas Şekillendirme İhtiyacını Karşılamak İçIn 9 Yoğunluk Seviyesine Sahiptir. Ergonomik Ped Tasarımı, Karın Bölgesine Mükemmel Yapışma .


3) Abs Stimülatör Sistemi, Vücut KaslarıNı KondisyonlamanıZa, SıKıLaşTıRmanıZa Ve Güçlendirmenize YardıMcı Olmak IçIn EMS Teknolojisini KullanıR. Her 15 Dakikada Bir, GüNde 1-2 Kez, Bu üRüNü YaklaşıK 2 Ay KullandıKtan Sonra Size GüZel Bir Fitness şEkli Getirebilir, SavaşMaya Devam Edin!


4) Yedek Pil, Daha Kararlı Ve Daha Uzun öMüRlü Güç , "Spor Salonu" TaşıR; Egzersiz Yapmak IçIn Zaman EndişEsi Duymadan Her Zaman, Her Yerde EğItim IçIn Her Yerde.


5) Abs StimüLatöRü Yeni Bir PU Malzeme Benimser. YumuşAk Ve Hafiftir, Cilde çOk YakışıR. Jel Tabaka, Daha Uzun Bir Hizmet öMrüNe UlaşMak IçIn Elektrik KaybıNı Azaltarak Iyi Bir Elektrik IletkenliğIne Sahiptir.


ÖZellikler


Madde: EMS Kas StimüLatöRü AntrenöRü


Siyah Renk


ÖZellikler: Verin, Ince, Ince Bel, SağLıKlı, ZararsıZ


Cinsiyet: şKin,Erkekler,KadıNlar


Güç Kaynağı: AAA Piller (Dahil DeğIldir)


Paket Listesi


1 * Kemer


2 * Kol Yastığı


3 * Ana üNite(Pil Dahil DeğIldir)


1 * KullanıM KıLavuzu

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
203 kez görüntülendi.

Çin Pazarı

Kayıt tarihi:
15 Ağustos 2023, 14:17

Çin Teknoloji Ürünleri

Üyelik tarihi: 15 Ağustos 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep553 597 50 99
WhatsApp553 597 50 99
İlan sahibi: Çin Teknoloji Ürünleri (Çin Pazarı)
Ara WhatsApp