• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Dokuma Etiketi Fiyatları ve Çeşitleri

  12-03-2020 23:31:07

  Dokuma Etiketi;

    Dokuma etiketi tekstil firmalarının ürettiği giyim ürünlerinde kullanılması mecburi olan bir yapı taşıdır. Dokuma etiketi tekstil ürünün hangi firmaya ait olduğunu gösterir. Ayrıca ürünün beden ölçülerini ve kullanılan kumaşın cinsi hakkında tüketiye bilgi verir.

    Dokuma etiketi kendi içrisinde kullanım alanına göre değişiklikler göstererek bir çok çeşide ayrılır. Örnek verecek olursak; Tafta dokuma etiketi, diğer dokuma etiketlerinin içerisinde en uygun fiyata sahip olan bir etiket cinsidir. Uygun olmasının sebebi kullanılan kumaşın dokumaya çok elverişli olmaması karmaşık logo ve dokuma tekniklerine müsade etmemesidir. Ayrıca sert yapısıyla müşterinin tenine değdiğinde rahatsız edici bir yapısı vardır.

    Saten ve İpek dokuma etiketi ise tafta dokuma etiketine nazaran fiyatı daha pahalıdır. Fakat kalite açısından gözle görülür bir şekilde öndedir ve tüketiciyi rahatsız eden bir yapıya sahip değildir. Genellikle abiye tarzı bayan elbise grubunda tercih edilir.

    Pamuklu dokuma etiketine gelince o da saten etiket gibi kaliteli dokuma etiketleri arasında olup genellikle palto, pardesü, pantalon, etek, kazak, mont v.s tekstil ürünlerinde tercih edilen bir dokuma etiketi cinsidir.

    Bez dokuma etiketi; poliamid, polyester ve asetattan dokunmuş kumaşlar kullanılır.  Siyah beyaz olarak hazırlanıp kalıpta kullanılır. Bu dokuma etiketi cinsi genellikle yıkama talimatı belirtilen etiketlerde kullanılır.

    Dokuma Etiketi Fiyatları;

  Dokuma etiketi fiyatları; yukarıda belirttiğimiz özellik, renk adedi ve genel adedine göre değişiklik gösterebilir. Size tavsiyem dokuma etiketi yaptırmadan önce iletişime kolayca geçebileceğiniz, size Türkiye nin önde gelen firmalarından referans gösterebilecek, menuniyetsizlik durumunda iade garantisi ve en uygun dokuma etiketi fiyatını sunabilecek bir firma bulmanız.

    Nasıl mı? tabiki google da ilk önünüze çıkan reklama tıklayarak değil. Size sektörde 27 yıllık geçmişi olan ve 22.000'den fazla referansa sahip İstek İthalat A.ş yi tavsiye edebilirm. Canlı destek hizmeti artı ücretsiz tasarım ve ürün iade garantisiyle piyasanın çok altındaki cazip fiyatlarıyla kesinlikle liderliği elinde bulunduran bir firma.

    Aşşağıdaki linke tıklayarak hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  http://istekithalat.com/

  Sağlık ve Mutlulukla Kalın...

     

  Yorumlar