• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Karton Çanta Siparişi

  10-03-2020 00:14:01

  Karton Çanta;

    Merhaba; bu yazımızda sizlerle karton çanta hakkında önemli bilgiler paylaşacağız. Genellikle tekstil ürünleri satışı yapan mağazaların tercih ettiği karton çanta etkili, kalıcı ve doğru firmayla iletişime geçildiğinde hesaplı bir reklam çeşididir.

    Karton çanta deyip geçmeyin! Yapımında kullanılan kağıt cinsinden, üzerindeki selefona ve kullanılacak olan sap kısmının sağlamlığına kadar çok önemli detaylar içerir. Karton Çanta imalatında sağlamlık önemli olduğu kadar şıklık ve kullanılabilirliğide çok önem taşır.

    Her ne kadar yukarıda tekstil ürünlerinden bahsettiysekte birçok alanda tercih edilen karton çanta; ayakkabı, elektronik, gözlük, hediyelik eşya, restaurant, kuyumcu ve tatlıcılar tarafındanda sıklıkla kullanılmaktadır.

    Karton Çanta Çeşitleri:

    Karton çanta çeşitleri kullanıcının müşterisine sunacağı ürüne göre değişim göstermektedir. Kabaca sayacak olursak; Altın veya gümüş yaldız baskılı karton çanta, kabartma baskılı karton çanta, ofset baskılı karton çanta ve selefonlu karton çantayı sayabiliriz.

  Karton çanta yaptırmadan önce yapmamız gereken google da ilk çıkan firmaya değil, referansı en geniş  ve sağlam firmaları tercih etmektir. Referanslar sayfasını kontrol ettik güçlü kurumsal firmalar var, ilk  aşamayı geçmiş bulunuyoruz. Daha sonra ulaşılabilirlik çok önemli sitenin canlı desteği varmı? Satış öncesi ve sonrası hizmetleri nasıl? Herhangi bir menuniyetsizlik söz konusu olduğunda para iadesi garantisi varmı? Bu kriterleride onayladıktan sonra tabiki de fiyat konusu çok önemli,  eğer bunca olumlu kriterlerin üzerine birde uygun karton çanta fiyatları sunuyorsa işte o zaman doğru adresi buldunuz demektir.

    Yaklaşık 8 y önce böyle bir firma ile tanışmak fırsatım oldu. Hangi firma dediğinizi duyar gibiyim. Sizi daha çok merakta bırakmadan paylaşayım. İstanbul  Merter'de 27 yıllık bir tecrübe ve 22.000'den fazla Türkiye'nin önde gelen markalarından oluşan referansa sahip İstek İthalat A.Ş. 

    Biraz önce bahsettiğim kriterlerin fazlası var eksiği yok. Hatta kurumsal kimliğe sahip olmayan yeni kuruluşlara ücretsiz tasarım bile yapıyorlar. Tabi ki sadece karton çanta değil aklıma gelenlerin birkaçını sayacak olursak; kraft çanta, baskılı poşet, promosyon çanta çeşitleri, dokuma etiketi, karton etiket, gömlek malzemeleri, polyester düğme, tela, opp jelatin, kargo poşeti v.s anlayacağınız ürün kalemi çok ambalaj adına ne lazımsa herşey bulunuyor.

    Sizde eğer karton çanta yaptıracaksanız bu ve buna benzer firmaları tercih etmelisiniz. 

  Sağlık ve Mutlulukla Kalın...

   

  Yorumlar