• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Karton Etiket İmalatı - Karton Etiket Fiyatları

  05-03-2020 00:19:22

  Karton Etiket

    Karton etiket tekstil firmaların vazgeçilmez olarak kullandıkları, marka ve ürün özelliklerini tanıtımını yaptıkları bir etket cinsidir. Tekstil firmaları karton etiketine çok önem vermelidir. Çünkü tüketici ürüne ne kadar değer veriyorsa onu yansıtan etiketide çok dikkate alır. Bu sebeple hangi ürüne hangi karton etiketi seçilmelidir ilk başta buna karar verilmelidir.

  Karton Etiket Çeşitleri:

    Karton etiket çeşitleri çok fazla olmakla beraber genel olarak beş kısıma ayrılır. Bunlar kullanım alanına ve tekstil ürünün cinsine göre farklılık gösterebilirler. Karton etiketi çeşitlerini sayacak olursak; kabartma karton etiket   etiketin marka kısmı veya logosunun gofre tekniği kullanılarak kabartılması sonucu ortaya çıkan bir karton etiket cinsidir. Dokunulduğunda müşteriye kaliteyi ve gücü hissetiren bir reklam cinsidir. Karton etiket çeşitlerine devam edelim; Yaldızlı Karton Etiketi marka veya logonun ısı kullanışarak altın veya gümüş renginde metalize bir kaplamayla daha şık ve zengin görünmesini sağlayan, özeliikle kadın giyiminde kullanılan bir karton etiketi cinsidir. Kraft Karton Etiket te genellikle kot, keten, kadife gibi spor giyim üreten firmaların tercih ettikleri kraft kağıttan üretilen bir etiket cinsidir. Kuşe Karton Etiketi İse en yaygın olanıdır. Hemen hemen her türlü tekstil ürününde kullanılabilir. En son olarak halk dilinde İpli Karton Etiketi diye bilinen sallama etikettir.Genellikle ilk etapta göze çarpabilmesi için bir iple ürüne tutturularak sallandırılır. Böylece Müşterinin dikkatini çekmeyi başarır.

  Karton Etiketi Fiyatları:

    Karton etiketi fiyatları tamamıyla seçilen karton etiketin cinsine modeline ve adedine göre değişim gösterir. Eğer bu konuda bilgi almak isterseniz aşşağıda ki linke tıklayarakmüşteri temsilcisinden Canlı Destek alabilirsiniz. 

  Etiketler:karton etiket, karton etiket fiyatları, karton etiket çeşitleri, karton etiket imalatı        

   

  Yorumlar