Baskılı | Baskısız Kraft Çanta Toptan Perakende

Fotoğraflar yükleniyor

5
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 100000Karşı Ödemeli
Yurtiçi Kargo5-7 gün
İlan No 40
İlan Tarihi 20 Temmuz 2023
Durum Sıfır

Kraft Çanta Fiyatları


Kraft çanta; tekstil, ayakkabı, eczane, parfümeri, hediyelik eşya, gözlük gibi bir çok çeşit ürünleri içine kapsayan güzel , şık ve doğa dostu bir ambalaj ve harika bir reklam yöntemidir. Sattığınız ürünün kalitesi ne kadar önemli ise, bu ürünü müşteriye sunduğunuz ambalaj veya çantada bir o kadar önemlidir.


  Bu sebeple kraft çanta sektöründe lider firma İstek İthalat Aş; diğer ürünleri; baskılı poşet, karton çanta, baskılı koli bandı, karton etiket ve ambalajda olduğu gibi kraft çantada da teknolojiyi yakından takip ederek gerek tasarımda, gerekse ürün cinsi seçiminde olsun canlı müşteri destek hattımız aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olarak seri üretimine devam etmektedir.


İstek İthalat Aş; Kraft Çanta imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çanta, baskılı poşet, promosyon tela çanta, hambez çanta, baskılı koli, baskılı koli bandı, ayrıca kargo poşeti, opp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 


  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemeleri, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği, gömlek ara kartonu, dokuma etiketi, karton etiket, yapışkan tela, gömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.


kraft çanta, kraft çanta fiyatlarıkraft çanta imalatı,

https://kraftcanta.net/
Yorumlar
1268 kez görüntülendi.